Trejdoo Kantor internetowy – opinie, informacje.

Dziś kilka słów na temat internetowego kantoru wymiany walut Trejdoo.com Marka należy do instytucji Igoria Trade s.a. i istnieje na rynku od 2011 roku. Działalność jest prowadzona w Polsce, Norwegii, Wielkiej Brytanii, Czechach oraz na Słowacji. Co ważne, założenie oraz prowadzenie rachunku na portalu jest zupełnie darmowe, natomiast opłata za przeprowadzoną transakcję wynosi 0,20 %. Spółka stawia na bezpieczeństwo użytkowników oraz przeprowadzanych transakcji, dlatego też stosuje wysoki poziom różnych rozwiązań informatycznych.

Jak działa wymiana waluty w Trejdoo?

 • Cały proces jest bardzo prosty i wystarczą jedynie 4 kroki:
 • rejestracja konta, która zajmuje około 5 minut
 • zasil swoje konto określoną kwotą (3 minuty)
 • zleć wymianę waluty (zaledwie 0,5 minuty!)
 • wypłać pieniądze w 2 minuty (serwis posiada rachunki w 22 bankach)

Jakie waluty można wymienić na portalu Trejdoo.pl

Internetowy kantor Trejdoo.pl pozwala na dokonywanie transakcji wymiany w 13 walutach: AUD (dolar australijski), CAD (dolar kanadyjski), CHF (frank szwajcarski), CZK (korona czeska), DKK (korona duńska), EUR (euro), GBP (funt szterling), HUF (forint), NOK (korona norweska), RUB (rubel), SEK (korona szwedzka), TRY (lira turecka), USD (dolar amerykański).

Czy warto skorzystać z internetowego kantoru Trejdoo ?

Ogromną zaletą jest darmowe prowadzenie konta na portalu Trejdoo.pl, a do tego łatwość i szybkość dokonywania wymiany walut, dzięki temu, iż serwis współpracuje aż z 22 bankami. Opinie na temat tego internetowego kantoru są raczej pozytywne, chociaż niektóre osoby uważają, że inne serwisy oferują nieco lepsze kursy. Poniżej można sprawdzić najnowsze opinie użytkowników Trejdoo.

Co ciekawe jako jedna z nielicznych spółka notowana jest na giełdzie papierów wartościowych oraz nadzorowana jest przez Komisję Nadzoru Finansowego. Posiada zezwolenie na świadczenie usług finansowych w aż 31 krajach w Europie. Na wyróżnienie Trejdoo zasługuje wymiana walut bez spreadu, czyli różnicą między kupnem a sprzedażą. Dodatkowo możemy rezerwować kursy oraz skorzystać z karty walutowej oraz karty prepaid.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Trejdoo, obejrzyj film na youtube:

9 uwag do wpisu “Trejdoo Kantor internetowy – opinie, informacje.

 1. Cześć! Chciałbym dowiedzieć się coś więcej na temat internetowego kantoru wymiany walut Trejdoo. Powiem szczerze, że nigdy wcześniej o nim nie słyszałem i chciałbym zaczerpnąć trochę wiedzy na ten temat.
  Zainteresowało mnie to ,że kantor działa online 24/7 to znaczy, że przelewy można robić nawet w święta?

    1. Skoro 24/7 to też. ;]
     Ja natomiast mam pytanie odnośnie minimalnej kwoty jaką można wymienić na Trejdoo?
     I drugie pytanie – czym jest numer rachunku Trejdoo? Chodzi o numer nadawany klientowi?

     1. Jeżeli chodzi o Twoje pierwsze pytanie to od 5 zł / 1 Euro.
      Co do drugiego pytania, to odpowiedź brzmi – tak. To numer klienta 🙂

 2. Wymieniam pieniądze na trejdoo średnio raz na pół roku i do tej pory wszystko przebiegało wzorowo. Wpłaty, wymiana i wypłaty pieniędzy są bardzo szybko realizowane. Nie ma ukrytych kosztów, o wszystkim jesteśmy informowani na bieżąco.

 3. Dużo osób korzysta z trejdoo? Jest dużo kantorów online teraz i nie wiem na który się zdecydować, pomóżcie..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *