Kantor.pl – Kantor internetowy, opłaty, prowizje, opinie. Czy warto?

Kantor.pl jak sama nazwa wskazuje to jeden z popularnych serwisów internetowych umożliwiający szybką wymianę walut bez wychodzenia z domu. Przedstawimy kilka kluczowych informacji na temat tego portalu i sprawdzimy czy warto jest skorzystać właśnie z jego usług.

Właścicielem serwisu jest firma E-business Partner sp. z o.o., która działa na rynku od 2000 roku. Co ważne, większość transakcji wykonywanych za pośrednictwem portalu jest zupełnie bezpłatna. Użytkownicy ponoszą jedynie koszty za przelewy międzynarodowe oraz wykonywane do banków, z którymi Kantor.pl nie współpracuje.

Jak działa wymiana waluty?

W celu przeprowadzenia transakcji należy się zarejestrować, następnie dodać numery kont bankowych, wymienić walutę online i czekać na wypłatę pieniędzy. Przelewy są realizowane zwykle w czasie od 5 do 15 minut, dzięki temu, iż portal współpracuje z 18 bankami. Należy jednak zaznaczyć, iż dokładne godziny są zależne od dostępności i pracy systemów bankowych i w niektórych przypadkach przelewy mogą się wydłużyć.

Jakie waluty można wymienić na portalu Kantor.pl?

W ofercie internetowego serwisu Kantor.pl dostępny jest koszyk czterech walut – EUR (euro), CFH (frank szwajcarski), GBP (funt szterling) oraz USD (dolar amerykański).

Kantor.pl Opinie:

kantor opinie

kantor.pl opinie 2

kantor.pl opinie

Czy warto się zarejestrować?

Największą zaletą serwisu jest brak kosztów prowadzenia konta oraz dokonywania wymiany walut. Korzystne jest na pewno również aktualizowanie kursów co 2 sekundy, dzięki czemu wymiany są dokonywane w rzeczywistych notowaniach z rynku Forex. Niestety oferta dostępnych walut jest dosyć uboga i podstawowa, tak więc ten kantor online będzie dobrym rozwiązaniem jedynie dla ograniczonej grupy osób.

9 uwag do wpisu “Kantor.pl – Kantor internetowy, opłaty, prowizje, opinie. Czy warto?

 1. Hej
  Kantor.pl jest bardzo prostym w obsłudze kantorem internetowym. Bardzo sprawnie przebiega wymiana walut. Często z niego korzystam i na dzień dzisiejszy uważam,że jest to najlepsza platforma.

 2. Witam, mam wielki kłopot, może Wy mi pomożecie.
  Ostatnio zablokowałem konto, wydaje mi się, że za dużo razy się logowałam, co mogę zrobić, alby je odblokować?

  1. Trzeba zresetować hasło. Też tak kiedyś miałam.
   Jest taka ikonka “zapomniałem hasła” trzeba w nią kliknąć i wszystko już będzie Pan miał opisane. 🙂

 3. Mogę jedynie napisać, że formalności na Kantor.pl są ograniczone do minimum, bezpieczeństwo gwarantowane, do tego korzystne kursy. Regularnie wymieniam USD i nigdy nie miałam żadnych problemów. Polecam 😉

 4. Uczciwy, rzetelny, bez zbędnych formalności kontor. Raz miałem tylko problem z przelewem, bo bardzo długo się księgował, ale to chyba był jakiś błąd po stronie mojego banku.

 5. Zgadzam się z poprzednikami, kantor.pl to solidny a tani kantor wymiany walut! Ze swojego doświadczenia wiem, że czasem nie ma się wiedzy na jakiś temat, po prostu chce się wymienić walutę, wtedy najprostsze rozwiązania są najlepsze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *