KANTOR.PL – KANTOR INTERNETOWY, OPŁATY, PROWIZJE, OPINIE. CZY WARTO?

Najlepszy kantor w rankingu:

Zalety Amronet:
  • Szeroki zakres oferowanych usług
  • Szereg certyfikatów
  • Atrakcyjne oferty
  • Niewielki spread
  • Brak dodatkowych opłat
OGÓLNA OCENA: 5,00

Kantor.pl

Jak sama nazwa wskazuje to jeden z popularnych serwisów internetowych umożliwiający szybką wymianę walut bez wychodzenia z domu. Przedstawimy kilka kluczowych informacji na temat tego portalu i sprawdzimy czy warto jest skorzystać właśnie z jego usług.

Właścicielem serwisu jest firma E-business Partner sp. z o.o., która działa na rynku od 2000 roku. Co ważne, większość transakcji wykonywanych za pośrednictwem portalu jest zupełnie bezpłatna. Użytkownicy ponoszą jedynie koszty za przelewy międzynarodowe oraz wykonywane do banków, z którymi Kantor.pl nie współpracuje.

Jak działa wymiana waluty?

W celu przeprowadzenia transakcji należy się zarejestrować, następnie dodać numery kont bankowych, wymienić walutę online i czekać na wypłatę pieniędzy. Przelewy są realizowane zwykle w czasie od 5 do 15 minut, dzięki temu, iż portal współpracuje z 18 bankami. Należy jednak zaznaczyć, iż dokładne godziny są zależne od dostępności i pracy systemów bankowych i w niektórych przypadkach przelewy mogą się wydłużyć.

Jakie waluty można wymienić na portalu Kantor.pl?

W ofercie internetowego serwisu Kantor.pl dostępny jest koszyk czterech walut – EUR (euro), CFH (frank szwajcarski), GBP (funt szterling) oraz USD (dolar amerykański).

Kantor.pl Opinie:

kantor.pl-opinie-2
kantor-opinie
kantor.pl-opinie

Czy warto się zarejestrować?

Największą zaletą serwisu jest brak kosztów prowadzenia konta oraz dokonywania wymiany walut. Korzystne jest na pewno również aktualizowanie kursów co 2 sekundy, dzięki czemu wymiany są dokonywane w rzeczywistych notowaniach z rynku Forex. Niestety oferta dostępnych walut jest dosyć uboga i podstawowa, tak więc ten kantor online będzie dobrym rozwiązaniem jedynie dla ograniczonej grupy osób.

Dodaj komentarz

Przewiń do góry