Cinkciarz opinie klientów oraz informacje o kantorze online

Cinkciarz.pl

Pozycja druga to Cinkciarz.pl. Serwis, który miał bardzo huczny start w mediach. Zdecydowanie wyróżnia się pod kątem ilości walut i jakości obsługi oraz wysokości spreadu i brak dodatkowych opłat w postaci prowizji. Wymieniane waluty pojawiają się na naszym koncie bardzo szybko jednak sama transakcja potrafi potrwać do 8 godzin i nie widać problemu z niezgodnościami dotyczących rozliczania. Cinkciarz to zdecydowanie portal, do którego klienci chętnie wracają.

Jak działa Cinkciarz?

Jest to spółka działająca na polskim rynku od 2010r. To obecnie najszybciej rozwijający się kantor internetowy w Europie. System płatności i funkcjonalność całego serwisu została stworzona przez pracowników działu IT firmy. Oferta kantoru przeznaczona jest zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych. Dla tych drugich przygotowana jest specjalna oferta pozwalająca na dokonywanie ekspresowych przelewów.

Na swoim portalu Cinkciarz posiada kalkulator walutowy pozwalający na obliczenie potencjalnego zysku w przypadku skorzystania z usługi serwisu. Cinkciarz.pl oferuje przelewy natychmiastowe między naszym bankiem a swoim kontem. Obsługa transakcji trwa zaledwie 8 godzin, a następnie otrzymujemy natychmiastową wypłatę z konta Cinkciarza na nasz rachunek.

Obsługa realizowana jest 24/7. Konto w serwisie oraz transakcje społecznościowe są bezpłatne. Cinkciarz nie nalicza prowizji z tytułu transakcji krajowych, jednak prowizja pobierana za przelew może zostać naliczona w przypadku niektórych banków. Dodatkowo podczas korzystania z usług serwisu, możemy ustalić alerty walutowe oraz transakcje po żądanym kursie.

Jakie są opinie klientów o Cinkciarz.pl?

Serwis posiada wiele tysięcy użytkowników, w tym blisko miliona opinii. Na jednym z portali opiniotwórczych posiada ocenę 4.9/5, co jest doskonałym wynikiem. Według użytkowników, wielu z nich skorzystałoby jeszcze raz z usług Cinkciarz.pl. Jest to jedna z niewielu firm e-commerce, która zdobyła tak duże zaufanie wśród klientów.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej jak działa Cinkciarz, obejrzyj film na youtube:

14 uwag do wpisu “Cinkciarz opinie klientów oraz informacje o kantorze online

  1. Witam, jestem niezorientowany w temacie kantorów internetowych, a bardzo dużo opinii słyszałem o Cinkciarzu, dlatego chciałbym zapytać, czy ten kantor jest godny uwagi?

  2. Misia- jeżeli chodzi o obsługę klienta, to wszystko przebiega bez zarzutu. Kontakt z doradcami jest dobry, więc nie musisz się niczego obawiać, w razie jakiś wątpliwości na pewno Ci pomogą.

  3. Cześć a wiecie jaki jest czas realizacji transakcji wymiany walut? Tzn. jak rano robię przelew, to do wieczora się wszystko się zaksięguję?

  4. Zdecydowanie tak, Cinkciarz szybko wymienia waluty, dlatego jeśli wyślesz przelew rano to powinno do wieczora się wszystko zaksięgować.

    1. A da się tam wgl robić przelewy zagraniczne? Jeśli dobrze rozumiem, to chcesz wysłać przelew na konto bankowe w innym kraju tak?

  5. Jeszcze kilka miesięcy temu polecił bym ich bez mrugnięcia, po połączeniu z conotoksja czy jakoś tak i wprowadzeniu opłat za przelewy, jakość obsługi poleciała na łeb, jak kiedyś operacja przelewu do nich, wymiany i przelewy z powrotem można było zrobić w jeden dzień, tak dziś, przelew tam w czwartek, księgowanie w cinkciarzu po 12-tej w piatek, wymiana i zlecenie przelewu12:40, a pieniądze mam dostać w poniedziałek… Obsługa w ciągu ponad 2 lat jak ich używam nigdy nie była taka zła, staczają się.

    1. No więc zrobiłem jeszcze jedną wymiane u nich, oczywiście czas jak poprzednio, nie dało się w jeden dzień, ale równocześnie wypróbowałem konkurencje, więc, u konkurencji księgowanie wpływu o 9, po wymianie przelew doszedł zanim zdążyłem powiadomić że wysłałem, tak więc żegnaj cinkciarzu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *