CINKCIARZ OPINIE KLIENTÓW ORAZ INFORMACJE O KANTORZE ONLINE

Najlepszy kantor w rankingu:

Zalety Amronet:
  • Szeroki zakres oferowanych usług
  • Szereg certyfikatów
  • Atrakcyjne oferty
  • Niewielki spread
  • Brak dodatkowych opłat
OGÓLNA OCENA: 5,00

Cinkciarz.pl

Pozycja druga to Cinkciarz.pl. Serwis, który miał bardzo huczny start w mediach. Zdecydowanie wyróżnia się pod kątem ilości walut i jakości obsługi oraz wysokości spreadu i brak dodatkowych opłat w postaci prowizji. Wymieniane waluty pojawiają się na naszym koncie bardzo szybko jednak sama transakcja potrafi potrwać do 8 godzin i nie widać problemu z niezgodnościami dotyczących rozliczania. Cinkciarz to zdecydowanie portal, do którego klienci chętnie wracają.

Jak działa Cinkciarz?

Jest to spółka działająca na polskim rynku od 2010r. To obecnie najszybciej rozwijający się kantor internetowy w Europie. System płatności i funkcjonalność całego serwisu została stworzona przez pracowników działu IT firmy. Oferta kantoru przeznaczona jest zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych. Dla tych drugich przygotowana jest specjalna oferta pozwalająca na dokonywanie ekspresowych przelewów.

Na swoim portalu Cinkciarz posiada kalkulator walutowy pozwalający na obliczenie potencjalnego zysku w przypadku skorzystania z usługi serwisu. Cinkciarz.pl oferuje przelewy natychmiastowe między naszym bankiem a swoim kontem. Obsługa transakcji trwa zaledwie 8 godzin, a następnie otrzymujemy natychmiastową wypłatę z konta Cinkciarza na nasz rachunek.

Obsługa realizowana jest 24/7. Konto w serwisie oraz transakcje społecznościowe są bezpłatne. Cinkciarz nie nalicza prowizji z tytułu transakcji krajowych, jednak prowizja pobierana za przelew może zostać naliczona w przypadku niektórych banków. Dodatkowo podczas korzystania z usług serwisu, możemy ustalić alerty walutowe oraz transakcje po żądanym kursie.

Jakie są opinie klientów o Cinkciarz.pl?

Serwis posiada wiele tysięcy użytkowników, w tym blisko miliona opinii. Na jednym z portali opiniotwórczych posiada ocenę 4.9/5, co jest doskonałym wynikiem. Według użytkowników, wielu z nich skorzystałoby jeszcze raz z usług Cinkciarz.pl. Jest to jedna z niewielu firm e-commerce, która zdobyła tak duże zaufanie wśród klientów.

opinie-cinkciarz

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej jak działa Cinkciarz, obejrzyj film na YouTube:

Dodaj komentarz

Przewiń do góry