Amronet

Początkowo traktowane ze sporą dozą rezerwy i nieufności, dzisiaj internetowe kantory stają się powoli popularniejsze niż ich stacjonarne odpowiedniki przede wszystkim ze względu na możliwość skalkulowania transakcji we własnym zakresie. Zatem przyjrzyjmy się nowemu internetowemu kantorowi. Sprawdzimy jakie opinie są o kantorze Amronet w internecie.

Amronet – Opinie klientów o Amronet.pl

Amronet.pl to kantor internetowy, który to już zdążył zdobyć sobie spore grono zwolenników. Klienci chwalą platformę przede wszystkim ze względu na dobre oferty, które są najważniejsze, ale także ze względu na łatwość korzystania z platformy, co nie zawsze oraz nie dla każdego jest takie oczywiste.

Amronet opinie Klientów:

“Polecam Amronet, szybka wymiana i niskie prowizje”

Kliknij i Odbierz bonus w Amronet (90% ZNIŻKI na 1 wymiane!)

Amronet.pl – oferta dla każdego

Amronet.pl posiada ofertę skierowana zarówno dla klientów indywidualnych, którzy chcą wymienić przed wakacjami pieniądze korzystniej niż miałoby to miejsce w tradycyjnym kantorze, ale również dla klientów biznesowych. Jak podkreśla firma, nie jest to jedynie internetowy kantor, ale jednocześnie również giełda wymiany walut. Dzięki temu każdy jest w stanie znaleźć coś interesującego oraz pożytecznego dla siebie, jest w stanie inwestować swoje pieniądze i osiągać realne zyski.

Zalety oraz wady takiego systemu

Jak wszędzie, także i tutaj możemy znaleźć argumenty po jednej i po drugiej stronie barykady. Do plusów na pewno można zaliczyć fakt, że ze względu na sporą ilość konkurencji oferty są naprawdę atrakcyjne, o bardzo niewielkich spreadach oraz bez dodatkowych opłat generowanych na przykład przez koszty przelewów. Zaletą jest również to, że spokojnie można czekać na najatrakcyjniejszą ofertę, nie  trzeba korzystać z pierwszej lepszej, która się pojawi. Tutaj widać też niewielką wadę takiego systemu, mianowicie fakt, że aby dobre oferty pojawiały się na platformie, musi być na nie popyt oraz podaż.

Kliknij i Odbierz bonus w Amronet (90% ZNIŻKI na 1 wymiane!)

Amronet posiada szereg certyfikatów:

Amronet.pl – jak z niego korzystać?

Aby móc w pełni wykorzystać wszystkie możliwości, jakie daje nam platforma, wystarczy się zarejestrować w kilku szybkich krokach – rejestracja oczywiście jest bezpłatna.  Podajemy wówczas nasze dane; login, hasło oraz określamy siebie jako osobę prywatną lub przedsiębiorstwo. W następnym kroku wpisujemy wszystkie dane osobowe, dzięki czemu otrzymujemy dostęp do swojego konta, historii wpłat i wypłat, zleceń wymiany oraz historii wszystkich transakcji.

Bezpieczeństwo w Amronet.pl

Zaletą platformy, o której jeszcze nie wspominaliśmy, jest wysokie bezpieczeństwo. Każda transakcja zabezpieczona jest kodem SMS, który wysyłany jest na numer telefonu podany podczas procesu rejestracji. Dzięki temu użytkownik danego konta ma pewność, co dzieje się z jego pieniędzmi. Kod PIN otrzymasz za każdym razem, kiedy zlecisz dyspozycję wymiany walut, czy wypłacenia posiadanych środków pieniężnych.

Ponadto wszystkie połączenia pomiędzy komputerem użytkownika a systemem są w pełni szyfrowane. Odbywa się to przy użyciu zaawansowanego certyfikatu SSL, który posiadają również strony internetowe banków. Warty uwagi jest także limit czasu sesji. To mechanizm, którego zadaniem jest wylogowanie użytkownika w momencie, kiedy aktywność na koncie ustanie na czas dłuższy niż 15 minut.

Ostatnim elementem, który dba o bezpieczeństwo użytkowników i ich środków pieniężnych, jest zaawansowany system kont bankowych, w którym poszczególne rachunki w żaden sposób nie są połączone z głównym kontem przedsiębiorstwa. Dzięki temu wszystkie przelewy realizowane są w bardzo krótkim czasie od momentu złożenia dyspozycji.

Jak szybko dokonać wymiany walut?

Jako że amronet.pl jest swoistą giełdą walut, wymiany można dokonać po dowolnie wybranym kursie. Jednak, aby zrobić to możliwie najszybciej, podczas składania dyspozycji należy wybrać opcję „Po najlepszym dostępnym kursie”. Dzięki temu system automatycznie przeskanuje wszystkie dostępne oferty, a następnie dopasuje tą, która jest najkorzystniejsza. Cała operacja trwa zaledwie kilka sekund, dlatego środki możesz otrzymać tego samego dnia na swoje konto.

Koszty korzystania z amronet.pl

Prowizja w amronet.pl zależna jest od miesięcznego obrotu w ramach danego konta użytkownika. Krótko mówiąc, im więcej środków wymieniasz, tym mniejsza prowizja. Standardowa, czyli do kwoty 200 000 zł wynosi 0.2% kwoty transakcji. Jeżeli dokonasz wymiany na kwotę zawierającą się w przedziale 200 000 – 1 milion złotych, zapłacisz prowizję w wysokości 0,15%.

Bardziej zaawansowani użytkownicy, czyli wymieniający walutę o wartości od 1 do 3 milionów złotych mogą liczyć na 50% rabat, czyli ich prowiza wyniesie 0,1%. Najniższa, bo wynosząca zaledwie 0,08% prowizja czeka osoby, których miesięczny obrót na koncie jest większy niż 3 miliony złotych.

Co ważne, przelewy przychodzące i wychodzące z amronet.pl są darmowe, jednak dotyczy to wybranych banków. Pełna lista znajduje się na stronie kantoru. W momencie, kiedy posiadasz konto w innym banku niż wskazane przez Amronet, pobrana zostanie prowizja od przelewu wychodzącego w wysokości 9 zł. Wszystkie przelewy przychodzące są w pełni darmowe.

Amronet.pl zdecydowanie wyróżnia się wśród kantorów internetowych. Na uwagę zasługuje bardzo dobry system wymiany walut, który w dużej części opiera się na ofertach innych użytkowników. Dzięki temu dwie osoby mogą dokonać wymiany w tym samym czasie. Ponadto możliwe jest ustawienie wykonania transakcji w momencie, kiedy pojawi się oferta z interesującym nas kursem. Wszystkie dyspozycje są bardzo dobrze zabezpieczone, co stawia Amronet bardzo wysoko w rankingu kantorów internetowych.

Przejdź na stronę promocyjną i otrzymaj rabat na pierwszą wymianę waluty w AMRONET!

32 uwagi do wpisu “Amronet

 1. Bardzo zainteresował mnie ten kantor online. Widzę, że to dość świeża sprawa, a opinie ma całkiem dobre. Rejestracja jest darmowa, więc warto przejrzeć ofertę. 🙂

 2. Jestem bardzo zadowolona z usług kantora Amronet. Wszystko przebiega zawsze sprawnie, jest przystosowany do usług firm. Dodatkowym plusem jest to, że biuro obsługi klienta bardzo szybko odpowiada na zadane pytania. Pozdrawiam.

 3. Hej:) Amronet obsługuje wszystkie banki i polskie i zagraniczne, możesz więc realizować przelewy z dowolnego i na dowolny. Do banków partnerskich są bezpłatne, m.in. PKO BP, Reiffeisen, Pekao S.A i jeszcze kilka innych.

 4. Jestem zadowolona z kantoru Amronet. Nie ma żadnych problemów z wymianą walut. Przelewy są bezpieczne i jest dobra obsługa klienta. Polecam

 5. Sprawdzony, bezpieczny kantor. W 100% jestem z niego zadowolony, do tego w moim banku przelewy przychodzące i wychodzące z amronet.pl są darmowe.

 6. Kantor godny uwagi, który oferuje bardzo atrakcyjne kursy. Moim zdaniem warto skorzystać z jego usług, ponieważ możemy wiele zyskać na wymianie. Polecam serdecznie 🙂

 7. Opcja doskonała dla osób prowadzących działalność gospodarczą na międzynarodowym rynku, można wymieniać waluty bez kosztów spreadów. Nigdy nie spotkałem się z problemami dotyczącymi księgowania środków. Polecam.

 8. Bardzo solidna firma, wymiany po kursie po prostu błyskawiczne i to o każdej porze. Zaoszczędzić da się sporo pieniędzy , z cashback przewalutowania w Amronet kosztują mniej niż 0,2%.

 9. Korzystam z tego kantoru od lat. I nigdy nie miałem żadnych problemów. Strona działa bez zarzutu, konto łatwe w obsłudze i do tego kursy niewiele różniące się od rynkowych. Jak dla mnie najlepszy kantor on-line.

 10. Bardzo dobry kantor. Bezpieczeństwo jak w banku, a wygoda ogromna. No i faktycznie wymiana trwa dosłownie kilka sekund.

 11. Tylko polecać, wypróbowane po doświadczeniu z dwoma innymi znanymi ekantorami i zdecydowanie na plus da Amronet za sprawność działania, niskie kursy, spore oszczedności jakie mozna zrobić i brak opóznień w transakcjach i naliczania jakiś dodatkowych ukrytych opłat – tych nie ma , wszystko jasno wyjasnione i pewne

 12. Świetny kalkulator walut online. Amronet.pl spełnia wszystkie moje oczekiwania jak wymieniam pieniądze. Prowizja 0.2% nie jest duża, a wszystko odbywa się łatwo i przyjemnie. Polecam korzystać z ich usług!

 13. W amronecie można szybko i tanio załatwić wymianę walutę bez zbędnych formalności. Jasne zasady i reguły wymiany są zrozumiałe dla każdego, nie ma żadnego haczyka.

 14. Próbowałem zrobić przelew zagraniczny na Amronet.pl ale nie znalazłem rzetelnych informacji na temat tego ile to kosztuje i jak długo będą szły pieniądze. Może nie umiem szukać, ale na innych stronach było znaleźć dużo łatwiej. Pewnie nie specjalizują się w przelewaniu za granicę, albo mają inne priorytety.

 15. Mam pytanie odnośnie amronet, czy wiecie może ile płaci się za wpłatę pieniędzy w złotówkach, a wypłatę w innej walucie? Wiem, że opłaca się przewalutowywać w kantorach, bo banki naliczają duże prowizje i mają niekorzystne kursy, ale nie wiem jak z innymi opłatami.

  1. Korzystanie z amronet kosztuje tylko wtedy, kiedy robimy przewalutowanie i standardowo jest to 0,2%, bo chyba nie zamierzasz operować kwotami powyżej 500 tysięcy złotych.

 16. Wymiana pieniędzy w amronecie to czysta przyjemność. Robię to nie od dziś i nie znalazłem lepszej strony!

 17. Mam takie pytanie ile idą przelewy międzynarodowe w amronecie? Chciałbym przelać komuś na niemiecki rachunek pieniądze.

  1. Zależy gdzie wysyłasz, ale zwykle w ten sam dzień, jeśli wyślesz rano, albo na następny, jeśli wyślesz popołudniu.

 18. Amronet działa na okrągło, 24/7 i jest online 365 dni w roku. W razie problemów obsługa klienta pomaga, więc wszystko odbywa się bez problemu.

 19. Amronet to jeden z najlepszych kantorów na rynku. Dostał wiele nagród od konsumentów takich jak srebrny laur konsumenta 2017 oraz złoty laur konsumenta 2018.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *